बिशेस समाचार

चिनियाँ सैनिक झनै शक्तिशाली हुदै, भारतमा भने रुवाबासी

अन्तरास्ट्रिय       ,

 अब त्यो दिन टाढा छैन जब मानिसहरु गायब हुने खालको कपडा लगाउनेछन् । हो यो कुनै काल्पनिक कुरा होइन तर यथार्थ हो जसलाई चीनका वैज्ञानिकहरुले प्रमाणित गरेर देखाइदिएका छन् । किनकी विज्ञानको यस युगमा असंभव केही पनि छैन ।

यस्तोमा अब मानिसलाई गायब गर्ने वाला कपडा क्रान्तिकारी सावित हुनेछ । यस कुरालाई चीनको एउटा बेव यूजरले शेयर गरेका छन् । चेन नामको यी चिनीयाँ व्यक्तिले तकनीकीद्धारा एउटा यस्तो अचम्मको कपडा बनाएका छन्, जसलाई ओढ्ने बित्तिकै वा लगाउने बित्तिकै मानिस पुर्ण रुपमा गायब हुन्छ ।

यस तकनीकीलाई क्वान्टम आफ इनविजिविलिटी क्लाक भनिन्छ । यो लगाउने बित्तिकै मानिस पूर्ण रुपमा गायब हुन्छन् । यसमा एउटा खास कुरा के छ भने त्यस व्यक्तिको बैकग्राउण्डको सारा चीजहरु पहिले जस्तै देखिन्छ ।

तपाईको टिप्पणी

All Right Reserved. © Namastepost. Proudly maintained with by Makura Creations